Braila-e

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum serverului de San Andreas MultiPlayer Braila-e[RPG]


    Informatii R.P.G (Role Playing Games)

    waKaFcS
    waKaFcS
    Admin


    Mesaje : 79
    Data de înscriere : 23/06/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Focsani

    Informatii R.P.G (Role Playing Games) Empty Informatii R.P.G (Role Playing Games)

    Mesaj  waKaFcS Sam Iun 23, 2012 2:33 am

    Sunt multi Playeri sa zic asa,care nu stiu sa joace modul RPG,acest mic "tutorial" il ai scris si pe server atunci cand esti nou,dar pentru ca unii/unele nu citesc am postat aici.



    Cateva informatii Despre cum se joaca : Level,Payday,Job-uri



    Level si Payday






    Pe acest server ruleaza un mod Role – Play ( RPG ) unde trebuie sa faci level , il poti face in functie de cate ore stai ON-Line.


    La fiecare ora jucata pe server vei primi un RESPECT – POINT si o suma de bani care difera de la level la level , asadar la ora fixa este PAYDAY.


    Iti poti afla punctele de respect daca tastezi comanda : /stats


    Cand faci Punctele de Respect Necesare Pentru level tastezi : /buylevel ( vei plati si o suma de bani pentru cresterea level-ului )


    O alta comanda utila pe care poti sa o tastezi este : /help




    Job-uri




    Sunt 2 tipuri de Job-uri si anume : JOB secundar si JOB principal


    Iti poti alege un job secundar in joc daca te plimbi prin ambele orase LS si SF , le vezi marcate cu un „ i „


    Numele Job-urilor Secundare :


    Legale : Detective,Lawyer,


    Mechanic,Bodyguard,Car Dealer,Boxer,Paper Boy.


    Ilegale :


    Whore,Drugs Dealer,Car jacker,Arm Dealer.


    Dupa ce faci Level 3+ te poti indrepta catre un job principal numit si factiune.


    Poti fi invitat intr-o factiune daca faci topic pe forum ( http://forum.egaming.ro/index.php?showforum=56 ) respectand cerintele si citind regulamentul Job-ului respectiv.


    Lista Job-urilor Principale : Police Departament ( lvl 7 ) , National Guard ( lvl 7 ) , FBI ( lvl 7 ) , Yakuza ( lvl 5 ) , La Cosa Nostra ( lvl 5 ) , Hitman ( lvl 5 ) , News Reporter ( lvl 3 ) , Medics/Firemans Departament ( lvl 3 ) , Taxi Company ( lvl 3 ) , School Instructors ( lvl 5 ) , Bloods ( lvl 5 ) , Crips ( lvl 5 )




    NU EZITA sa dai /report pentru orice alta problema , iar admin-ul disponibil te va ajuta!

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 8:18 am