Braila-e

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum serverului de San Andreas MultiPlayer Braila-e[RPG]


    Licitatii Case

    Untouchable
    Untouchable
    Admin


    Mesaje : 95
    Data de înscriere : 23/06/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Braila

    Licitatii Case Empty Licitatii Case

    Mesaj  Untouchable Lun Iun 25, 2012 4:50 am

    Informatii utile :

    Va fi deschis un topic pentru fiecare casa adaugata de catre un admin.
    Cei interesati de casa vor posta suma de bani pe care sunt dispusi sa o ofere mai mare decat cea initiala scrisa in primul post de catre admin.
    Suma de licitare intre playeri trebuie sa fie de minim 1.000.000 $.( Explicatie : Userul waKaFcS liciteaza 3.000.000 pe o casa , eu Untouchable sunt obligat sa licitez 4.000.000 sau mai mult - chiar si 5 miliarde , nu am voie mai putin de 4.000.000 $ )
    Licitatia unei case se opreste cand adminul crede ca este de ajuns.
    Suma dupa ce a fost postata nu se mai poate anula , casa va fi vanduta player-ului cu cea mai buna oferta.
    Dupa ce adminul a dat acceptul , asteptati sa fiti contactati pe server.
    Casa cumparata de cel mai bun licitator este obligat sa o detina cel putin 1 saptamana , doar dupa aceea are dreptul sa o vanda daca vrea aici : Click
    Cei care detin deja o casa nu mai au voie sa liciteze.
    Toti cei care nu respecta modelul de postare si aceste informatii vor avea postul anulat.
    Un user banat nu are voie sa posteze oferta.
    Nu se accepta postari de pe alte conturi pentru un user care are posibilitatea de a posta de la el.(Ex:Cutarescu nu e acasa , postez pentru el)
    Nu se accepta postarile celor care isi fac alt cont deoarece pe primul au suspend , doar ca sa posteze aici sau cei care intra pe conturi ale prietenilor si posteaza ( se verifica IP-urile ).

    De fiecare data cand postati o suma trebuie sa respectati modelul:

    Citeaza
    Nick :
    Level :
    Suma licitata :

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 5:31 am